udalosti

Hledáte novou pohovku? Poradíme, kde sehnat kvalitní a pohodlnou

Vaše současná pohovka vám již po dlouhá léta posloužila a je na čase vyměnit ji za novou? IBA nábytek nabízí italské sedačky Alterego Divani, které jsou vysoce kvalitní a především pohodlné, jejich konstrukce nabízí plnohodnotný odpočinek nejen v průběhu dne, ale také noci. Jsou to totiž vhodné sedačky na každodenní spaní. Jak je to možné a co dalšího internetový obchod nabízí? Čtěte v našem článku.

Pohodlný spánek na pohovce i v posteli

Internetový obchod IBA nábytek nabízí všemožné vybavení domácnosti v podobě nábytku. Jako první vám představíme rozkládací sedačky na každodenní spaní, které jsou vybaveny matrací tak, aby spaní na nich bylo příjemné a vy jste se nebudili celí rozlámaní. Protože je tyto sedačky možné využívat 24 hodin denně, je pravděpodobné, že je ušpiníte dříve než sedačky běžně dostupné. To však není žádný problém, a to díky částečně nebo plně odnímatelným svrchním potahům, které lze bez problému prát.

Pokud na gauč ukládáte pouze hosty a vás v ložnici nikdy nic neruší, nabízí se také moderní postele, které mohou být čalouněné nebo ze dřeva s úložným prostorem.

Další nábytek do domácnosti

Pohovky a postele nejsou ani z daleka vším, co IBA nábytek nabízí. Pořídit si můžete také designová křesla v pestrobarevných či neutrálních barvách a doplnit jimi ložnici, obývací pokoj, ale také třeba čtecí koutek nebo chodbu, kam se budete při nazouvání obuvi usadit.

Internetový obchod v neposlední řadě nabízí také zajímavá zámecký nábytek anebo repliky starožitného nábytku. Jste-li milovníky historie, zámeckým nábytkem si budete moci snadno vybavit celou domácnost. Najdete zde křesla, otomany, pracovní i konferenční stolky, komody, příborníky nebo také kyvadlové hodiny, které dříve nechyběly v téměř žádné domácnosti.

udalosti
ženy

Nejnovější články

Další články autora