udalosti

Hledáte originální dárek? Zkuste gravírování

Přemýšlíte, kde sehnat dárek, kterým potěšit své blízké – ať už k narozeninám, k svátku, k výročí, k Vánocům nebo třeba k Valentýnu? Vyzkoušejte využití gravírovacích a ryteckých služeb! Můžete si tak nechat vytvořit krásný i praktický dárek, který v žádném obchodě jen tak nekoupíte.

K nejčastěji vyráběným předmětům s vlastním vyrytým nápisem patří přívěšky na klíče, visací zámky, ale také psí známky pro vaše čtyřnohé miláčky. Službu gravírování je možné objednat i on-line – jednoduše si vyberete zámek, klíčenku, nebo známku, která se vám líbí, uvedete text k vyrytí a pak už jen můžete čekat na zásilku s hotovým výrobkem, nebo si jej přijít bez čekání vyzvednout.

Uvedenou „klasikou“ to však nekončí. Moderní gravírovací stroje umožňují vytvoření nápisu nebo i jednoduché grafiky na širokou škálu předmětů – je pouze potřeba, aby byly z vhodného materiálu (kovu) a měly vhodný tvar, který lze takto „popsat“. Vyrýt libovolný text, ať už jde pouze o jméno, nebo o vyznání lásky či vtipný vzkaz pak můžete prakticky na cokoliv, třeba na příbory, na zálesácký nůž nebo na placatku. V případě větších předmětů, na něž nelze gravírovat přímo, je další možností řešení vytvoření štítku libovolného tvaru s požadovaným nápisem a následně jeho připevnění na daný předmět.

V případě ryteckých služeb se fantazii meze nekladou a možností, jak vytvořit originální a krásně vypadající předmět je mnoho.

udalosti
ženy

Nejnovější články

Další články autora