udalosti

Kabáty z umělé kožešiny jako TOP hit závěru roku: Máme 11 tipů i foto známých žen

Pravou kožešinu již několik let nahrazuje v segmentu dámské módy také kožešina umělá. Technologie přispěly k tomu, že často vypadá velmi luxusně. Ba v některých případech přímo reálné jako skutečná.

Výhodou v tomto případě je, že za kabát či bundu z umělé kožešiny zaplatíte řádově o několik stovek, někdy tisíců eur méně. A samozřejmě zároveň budete lidská. Přestože se dnes výrobci kožešin perou do prsou, že podmínky na kožešinových farmách jsou pro zvířata chována na kožešiny, velmi příznivé – realita může být často jiná.

Umělá kožešina navíc dnes již dokáže být trendová, zahřát (což je v zimě důležité), mnozí tvůrci a firmy investují také do technologií syntetických materiálů, které jsou následně rozložitelné… a vznikají i mnohé nadčasové kousky, které můžete nosit několik let.

Co se trendu aktuální sezóny týče, nebudeme vám řadit nic výjimečného. Sahejte právě po těch „timeless“ modelech – ideální jsou jednoduché siluety, které postavu hezky zabalí. V barevnosti dominuje černá, hnědá, čokoládová nebo písková, přidává se k nim pak také smetanová nebo bílá. Pokud mluvit o nějakém trendovém prvku v umělých kožešinách, pak jsou to pastelové barvy – například levandulová, růžová či peprmintová. U nich však opatrněji – myslete na to, že i tento kousek chcete ještě pár let nosit a nekupujete si jej jen na jednu zimu.

V naší galerii naleznete 11 tipů na modely z umělé kožešiny a inspiraci vám možná nabídnou i známé tváře. Věděli jste, že umělé kožichy nosí například i tyto známé dámy?

udalosti
ženy

Nejnovější články

Další články autora