udalosti

Stříbrné prsteny, které potěší každého

Stříbrné prsteny zákonitě potěší každého. Prstenům ze stříbra propadl nejen můj muž, ale také můj bratr, který byl ke šperkům poměrně skeptický. Všechno se ovšem změnilo v momentě, kdy si našel přítelkyni, které se na něm šperky líbí a která mu dokonce první prsten sama pořídila. Byl z něj tak nadšený, že si začal kupovat i velmi módní pánské náramky či dokonce řetízky. Můj muž vždycky nosil náramky, kterých měl hned několik. Nikdy ovšem příliš nenosil prsteny. To se ovšem změnilo v tu chvíli, kdy jsem mu rovněž pořídila velmi pěkný pánský prsten, který dobře vypadá, je odolný, lehký a velmi snadno se o něj pečuje. 

Stříbrné prstýnky miluji

Stříbrné prstýnky já osobně naprosto miluji. Tyto šperky, které disponují rhodiovaným povrchem a pyšní se opravdu vysokým leskem jsou pro mě doslova srdcovou záležitostí. Šperky jsou navíc odolné vůči oxidaci a tím pádem tedy nečernají. Tento benefit je pro mě velmi důležitý, jelikož absolutně nenávidím šperky, které na kůži zanechávají černé otisky či je na nich časem vidět značné opotřebení. I z tohoto důvodu nekupuji v zásadě šperky, které nejsou pravé. 

Stříbrný prsten jako dárek k výročí

Stříbrný prsten, který jsem si mohla nově zařadit do své sbírky šperků jsem dostala od mého muže k výročí naší svatby. Pozval mě na naše výročí do naší oblíbené restaurace, zařídil hlídání pro obě dcery, a kromě nádherné kytice a milých slov jsem od něj obdržela také krásný stříbrný prsten, který disponoval ještě věnováním, které mě vzalo za srdce. Jedno krátké slůvko, které si říkáme pouze my dva a které doslova představuje náš mnohdy až magický vztah. Tento prsten se nyní po snubním a zásnubním prstenu řadí mezi jeden z mých nejoblíbenějších a jsem za něj nesmírně vděčná. Je totiž opravdu nádherný. Jsem nesmírně ráda, že i po deseti letech vztahu si ještě patřičně dokážeme vyznat lásku.

udalosti
ženy

Nejnovější články

Další články autora