udalosti

Umělý vánoční stromeček, který vypadá jako živý, a spoustu dalšího koupíte na svetstromku.cz

Každý rok na Vánoce zdobí naši domácnost vánoční stromeček. Možná jste už přemýšleli nad tím, jestli si pořídíte živý stromek, nebo ekologičtější verzi, kterou je právě umělý vánoční stromeček. Určitě má své kouzlo i živý stromek, ale jelikož je pokácen v předstihu, může se stát, že jehličí Vám po několika dnech opadne. Tak či onak, životnost je krátká a stromky po Vánocích končí u kontejneru. Oproti tomu má umělý vánoční stromeček řadu výhod. Je skladný, jednoduše ho rozbalíte a po Vánocích zase opět složíte do krabice. Umělé vánoční stromky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, větvičky udržují tvar a stromek vypadá i po několika letech jako nový. Bonusem k tomu je, že vám ubude starost s věčně opadávajícím jehličím. Vybere si určitě každý.

Jak vybrat vánoční ozdoby na stromeček?

Máte-li stromeček vybrán, můžete přejít k dalšímu kroku a tím jsou vánoční ozdoby na stromeček.

Je jen na Vás jaký styl si vyberete. Máte rádi decentní výzdobu nebo právě naopak ani kousek místa na stromku nesmí vyjít nazmar a všechno se musí třpytit? V dnešní době je výběr opravdu široký. Ozdobte si vánoční stromek v nejmodernějším stylu nebo jednoduše v barvě, která je vám blízká.

Nejčastěji vánoční stromek zdobí vánoční koule. Nabídka je široká od různých barev, s ornamenty či motivy. Velice oblíbenými se staly vánoční růže a výjimkou nejsou ani netradiční tvary. Trh nabízí opravdu spoustu závěsných ozdob například ve tvaru autíčka, pohádkových postaviček nebo cukrovinek. V současnosti se do popředí dostávají přírodní vánoční ozdoby na stromeček. Můžete použít sušené ovoce, dřevěné nebo papírové ozdoby, se kterými bude stromek nejen jedinečný, ale také ekologický. Moderní je i skandinávský minimalismus, který je charakteristický jednoduchou výzdobou a zvířecími motivy, kde skvěle zapadne například dekorace soba. Nepřehlédnutelný je i vánoční stromeček bohatě ozdobený různými ozdobami, figurkami a postavičkami. Pokud toužíte být originální a poněkud kontroverzní vyzkoušejte černé vánoční ozdoby.

Vánoční girlanda součástí vánočního interiéru a exteriéru

Dokonalou vánoční dekorací, která se hodí téměř všude je vánoční girlanda. I tuto podobně jako stromeček můžete ozdobit na mnoho stylů. V nabídce jsou různé velikosti, takže se hodí k výzdobě svátečního stolu, komody, parapety okna a skvěle vynikne na římse krbu. Pokud upřednostňujete výraznější výzdobu v nabídce jsou také 2 metrové velikosti. Taková vánoční girlanda je vhodná k dekorování kolem dveří, omotání kolem zábradlí nebo sloupů. Vánoční girlanda má kvalitní a husté provedení. V nabídce jsou klasické v odstínech zelené, se stříbrným jehličím a dokonce i bílé a zasněžené.

Toto vše naleznete na e-shopu svetstromku.cz, kde si určitě vyberete kromě vánočního stromku i z různých postaviček Mikuláše či Santa Clause.

udalosti
ženy

Nejnovější články

Další články autora