udalosti

Stranger Things byl více než 15 krát odmítnut

Seriál z dílny společnosti Netflix Stranger Things je obrovským hitem, který okouzlil kritiky, diváky i analytiky z Wall Street.

Podle jeho tvůrců Matta a Rosse Dufferových však nebylo vždy jasné, zda bude mít úspěch. Seriál, nadpřirozený thriller plný nostalgie 80. let, nebyl konceptem, který by stanice okamžitě „pochopily“.

Ve skutečnosti Matt řekl časopisu Rolling Stone, že „Stranger Things“ bylo různými televizními stanicemi odmítnuto 15 až 20krát.

Vedoucím pracovníkům se nelíbilo zejména to, že „Stranger Things“ je seriál s dětskými herci v hlavních rolích, který ale nebyl určen dětem.

Ale to bylo ještě před Netflixem. Příběh Dufferových dodává důvěryhodnost teorii, že Netflix má talent na rozpoznání, které zdánlivě okrajové pořady budou mít masový ohlas.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech mezi nebem a zemí.

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o tom, jak a co nám řekne horoskop  nebo  kdo to byl Erós a co vše se můžete dozvědět o mytologii.

udalosti
ženy

Nejnovější články

Další články autora