udalosti

Ubytování pro školu v& přírodě aneb potřebujete pomoct s organizací pobytu?

Pokud jste někdy působili v zájmovém spolku nebo v oblasti vzdělávání mládeže, pak jistě víte, jak obtížné je vymyslet zábavný program, během něhož by se děti daných věkových kategorií nenudili. Nemáte-li na práci nic jiného, pak této aktivitě můžete věnovat maximální množství volného času. Jenomže učitelé na základních školách mají celou řadu dalších povinností, takže na organizaci kvalitního a příjemného horského zájezdu nezbývá mnoho času.

Proč děti o školu v přírodě neochudit?

Nalézt vhodné ubytování pro školy v přírodě není vůbec snadné, protože mnoho horských hotelů se od dětských zájezdů záměrně distancuje. V tomto ohledu však ProFamily Hotel Top zcela vyniká, neboť je speciálně přizpůsoben právě pobytům malých dětí. Ať už máte v plánu lyžařský výcvik nebo letní tábor, útulný hotel u sjezdovky vás nikdy nezklame. Nikdy však neochuďte děti o jedinečné zážitky ze školy v přírodě, během níž se poprvé postaví na vlastní nohy a začnou se osamostatňovat.

Potřebujete pomoct s organizací?

V žádném případě nemůže být pochyb, že hry a aktivity nejsou součástí školy v přírodě. Ubytování však musí být tomuto pravidlu přizpůsobeno. Ubytování pro školy však kromě vhodných prostor nabízí i pomoc v podobě kreativního animátorského týmu. Ubytování pro školu a ubytování pro školku tak připraví dětem zábavný program, jenž bude zahrnovat celodenní zábavné hry a po konzultaci s vámi jako pedagogem i večerní, respektive noční hru.

Nemusíte se o nic starat

Ubytování pro školu v přírodě však nabízí pomocnou ruku nejenom v přípravě her a aktivit, ale také v dopravě. Díky spolupráci s hotelem vhodným pro adaptační kurzy či adaptační pobyty nemusíte shánět drahou autobusovou dopravu. Přeprava bude totiž zajištěna moderním a bezpečným autobusem od budovy vaší školy či školky až na hotelové parkoviště. Tím pádem se s dětmi nebudete muset tahat s těžkými zavazadly do prudkého kopce.

Pro pobyty pro školy je samozřejmostí zajištění základních zdravotních pomůcek a zdravotnické péče, protože na škole v přírodě nikdy nevíte, co by se dětem mohlo stát.

udalosti
ženy

Nejnovější články

Další články autora