udalosti

Svatební fotograf nám vytvořil překrásné vzpomínky

Svatební fotograf, kterého mi doporučila má kamarádka, které rovněž tento fotograf fotil celý průběh její honosné svatby, nám s manželem vytvořil skutečně nádherné vzpomínky na tento překrásný den. Nikdy bych neřekla, že mohou svatební fotografie i po několika měsících od svatby vyvolávat ve mně i v mých blízkých pozitivní emoce a vrátit nás v podstatě zpátky na místo činu. Fotograf dokonale zachytil jednotlivé emoce nejen nás, ale i našich svatebčanů a z fotografií sálá až neuvěřitelně silná energie. Jsem nesmírně ráda, že nám vytvořil takto silnou vzpomínku na nejkrásnější den v mém životě. 

Svatební fotograf Olomouc měl velmi bohaté portofilo

Svatební fotograf Olomouc, tedy fotograf, který působil v Olomouci, kde jsem si svého muže brala přímo u místního Orloje, měl skutečně velmi bohaté portfolio, což mě přesvědčilo o jeho kvalitách. Jeho fotografie byly naprosto okouzlující a dechberoucí. Každá z jednotlivých fotografií navíc působila velmi přirozeně a vůbec ne uměle, jak tomu často bývá. Náš fotograf si totiž vždycky počkal na ten správný okamžik a nefotil každou „hloupost“, která ho napadla. Díky tomu mají naše svatební fotografie duši a jsou plné pozitivní energie. 

Svatební fotograf Ostrava oslovil mojí bývalou spolužačku

Kde se nachází nějaký dobrý svatební fotograf? Ostravaje poměrně velké město, avšak nabídky fotografů nejsou často příliš kvalitní. Oznámila mi má bývalá spolužačka, která se odstěhovala do této velké aglomerace a založila zde rodinu se svým současným mužem. Když jsem jí tak doporučila fotografa, který kromě jiného působí také v Ostravě a ona uviděla jeho práci, ihned si u něj rezervovala svůj svatební termín. Finální fotografie byly skutečně nádherná, a to stejně tak, jako celá její svatba. Ještě dnes mi za skvělé doporučení fotografa spolužačka Lenka děkuje a já jsem ráda, že jsem jí mohla být nápomocná v její velký den. 

udalosti
ženy

Nejnovější články

Další články autora