udalosti

Hledáte školku v Brně, která má otevřeno do pozdních odpoledních hodin?

Rodiče malých dětí, kteří se chtějí či potřebují vrátit do zaměstnání, jsou nuceni řešit jejich hlídání. Pokud máte dítko ve věku tří let a více, můžete jej umístit do soukromé školky v centru Brna. Školka Beránek se nachází na adrese Antonína Slavíka, má hezký a pro děti zajímavý interiér a venku k dispozici prostor cca 500 m2, kde se děti mohou dostatečně vyžít.

Dětem měsíc co měsíc nové podněty

Soukromé jesle a školka Beránek mají každý měsíc pro děti připravené nové tematické programy. Další výhodou je i výuka anglického jazyka zábavnou interaktivní formou.

Spolehnout se můžete i na kvalitní a pestré stravování. Dětem jsou denně podávány čerstvé přesnídávky, obědy i odpolední svačinky. Jedná se o kvalitní stravu, která je připravována s ohledem na nízký věk dětí.

Soukromá školka Brno s dostatečnou otevírací dobou

I pracovně vytížení rodiče budou s otevírací dobou školky jistě spokojeni. Otevřeno je již od 7 : 00 hod až do 16 : 30 hod. Je na vás, zda budete dítě vodit do školky pravidelně každý den, nebo jen ve vybrané dny, případně budete mít zájem o nepravidelnou docházku.

Nabízené služby, které poskytuje rodičům a dětem tato soukromá školka Brno, jsou nadstandardní, ať už jde o nejlepší pedagogy, moderní vybavení uvnitř i venku, nebo o individuální přístup k dětem tak, aby jim bylo umožněno se zdravě rozvíjet.

Podívejte se na reference školky

Rodičům při výběru školky velmi pomůže, když se mohou zeptat na to, jak byli spokojení jiných rodičů, kteří zde přihlásili své děti. Na webových stránkách školky agentura-beranek.cz najdete reference mnoha takových rodičů. Za dobu, po kterou soukromá škola funguje, zde již docházelo více než 600 dětí, což je zárukou bohatých zkušeností.

Podívejte se sami na web školky a mnohá videa i fotografie. I vy budete jistě spokojeni.

udalosti
ženy

Nejnovější články

Další články autora