udalosti

Konfigurátor koupelnových radiátorů

Praktická koupelna se bez radiátoru neobejde.

Navrhněte si jej pohodlně a bez cestování ze svého domova v novém on-line konfigurátoru, ať už na sušení ručníků, nebo na vytápění.

Můžete si vybrat z nabídky nejprodávanějších radiátorů i novinek od švýcarského výrobce Zehnder. Spojují v sobě prvotřídní kvalitu, dokonalou funkčnost a výjimečný design. Vytvoří nejen teplejší, ale také krásnější domov.

Designový radiátor černý
Na návrhu designových radiátorů Zehnder se podílela řada známých designérů, jako například známé duo King & Miranda, tvůrci bestselleru Zehnder Kazeane

Prostřednictvím konfigurace získáte specifikaci zvoleného designu, barvu a rozměr radiátoru s příslušenstvím, objednacími čísly, technickými údaji a cenou. Po ukončení konfigurace si návrh stáhnete v excelu nebo odešlete emailem. Poslouží vám k objednání radiátoru u nejbližšího certifikovaného prodejce designových radiátorů Zehnder, jejichž přehled získáte na konci konfigurátoru. V rámci dlouhodobé akce Colours free si můžete navíc pořídit 10 typů nejoblíbenějších koupelnových radiátorů v 6 nejžádanějších barvách za cenu radiátoru v základní bílé barvě RAL 9016.

udalosti
ženy

Nejnovější články

Další články autora