udalosti

Máte rádi Vánoce a sníh? Kupte si bílý vánoční stromek

Kvapem se blíží krásné svátky, na které se drtivá většina z nás těší a připravuje poměrně dlouho předem. Vánoce jsou tady za téměř tři měsíce, a vy možná již teď přemýšlíte o vánoční výzdobě. Ušetřete si práci v prosinci a kupte si umělý stromeček už teď. Na webových stránkách svetstromku.cz si vyberete z obrovské nabídky, navíc teď mají předvánoční akce, takže zboží koupíte i s 35 % slevou z původní ceny.

Umělé vánoční stromky mnoha podob

Na webových stránkách svetstromku.cz koupíte umělou jedličku, smrk i borovici v různých výškách i provedeních. Pokud chcete luxusní umělý vánoční stromek, zvolte kategorii 3D nebo FULL 3D. Pokud chcete umělé vánoční stromky projít krok po kroku a vybrat nějakou „klasiku“, i takové stromečky tady jsou.

Věděli jste ale třeba, že můžete koupit umělé vánoční stromky s vánočním osvětlením? Odpadne vám každoroční zlobení se s rozmotáváním, zdobením, smotáváním světel. Anebo že můžete koupit vánoční stromky zasněžené nebo bílé? Bílý vánoční stromek je naprosto sváteční, zimní, nádherný, milují jej nejen děti, ale i dospělí. Stromky z e-shopu svetstromku.cz navíc neopadávají, leda tak při první rozbalení opadne bílé zdobení, které neulpělo na jehličí, ale „visí“ v prostoru mezi jehličím.

Umělé vánoční stromky mohou být také extra široké nebo extra vysoké. Pokud potřebujete naopak malý nebo úzký stromeček, i vy si vyberete. Ostatně umělé stromky jsou zde k dispozici od velikosti 60 cm po 450cm.

Vánoční výzdoba v mnoha provedeních

Nejen vánoční stromky nám zdobí domácnosti. Proto si zde můžete koupit také vánoční věnce, vánoční girlandy, také stojany na vánoční stromky, podložky pod vánoční stromečky nebo třeba postavy spjaté s Vánoci, jako je Santa Claus nebo Mikuláš.

Podívejte se na svetstromku.cz a vyberte si dle svého vkusu. Cena i kvalita vás mile překvapí.

udalosti
ženy

Nejnovější články

Další články autora