udalosti

5 znaků, že nejste typ vhodný pro dlouhodobé vztahy

Někdy je lepší znát o sobě pravdu, než trpět sebeklamem. Společenské uspořádání je podřízeno masovým představám o rodině. Jeden partner a pár dětí. Jenže jsou typy osobností, kterým prostě vztah nevyhovuje. A bude pro ně lepší, pokud se ani nebudou snažit vtěsnat do partnerské „škatulky“. Nikdy by nebyli šťastní.

Na život se díváte jako na příležitost žít ho naplno.
Vztahy pro vás nejsou priorita

Na život se díváte jako na příležitost žít ho naplno. A plánujete budovat spíše svůj život, kariéru a štěstí, než vrážet čas, energii i lásku do partnerství, které ať chcete nebo ne, nikdy nebude ideální. Tehdy mějte raději více kamarádů než jednoho partnera.

Máte „svůj“ život

No a nechcete ho změnit. Máte koníčky, kámošky, práci a nemáte touhu překopat své zvyky od základů jen proto, že vám okolí tvrdí, že potřebujete chlapa i svatební šaty. Jedná se o častý fenomén žen, které jsou dlouho samy. Najednou jim vadí, kdyby se měli přizpůsobovat a odkrojit z toho, co naplňuje jejich každodenní rutinu. Pokud se cítíte spokojeně se životem naplněným vrchovatě aktivitami, partnera budete cítit jako omezování.

Děsí vás představa rutiny

Inu, s jedním mužem toho můžete zažít mnoho, ale pokud máte pocit, že nechcete všechna léta trávit pouze s jedním partnerem, tak se příliš nevažte. Mějte více kamarádů, se kterými prožijete dobrodružství, než nabízí stálá rutina. Která však může někomu opravdu vyhovovat. Jen vám nehraje do karet.

Pozor na pocity a touhy, které si můžete splést s láskou
Podpoří vás okolí

Je jasné, že rodiče i mnozí další vás budou tlačit k tomu, abyste se vtěsnali do představy jak se ve společnosti prosazuje. Pokud máte opravdu dobrou přítelkyni, ta vám klidně přizná barvu. Pokud ocení, že jako singly jste nejlepší verzí sebe samé, tak to neměňte. Pravděpodobně to tak i sama cítíte.

Milujete erotická dobrodružství

Jsou možnosti, jak jimi oplývat i v dlouhodobém vztahu. No to si potřebujete najít partnera, který rád půjčuje svoji partnerku. No těch není tak mnoho. Proto pokud milujete divoká sexuální dobrodružství, tak jeden partner na celý život pro vás opravdu není řešení. Proto se raději soustřeďte na to, abyste ochránili své zdraví. Protože to je nejdůležitější, ať už máte sex jako singly, nebo v páru.

udalosti
ženy

Nejnovější články

Další články autora