udalosti

Aplikace pro školky zjednoduší administrativu vaší mateřinky

Jako ředitel či ředitelka mateřské školky musíte zpracovávat veškeré administrativní podklady týkající se fungování samotné mateřinky, ale také aktivit malých dětí. Vyplňování takého množství papírů je pochopitelně časově neefektivní a hrozí zde velká chybovost. Proto se několik šikovných vývojářů a bývalých zaměstnanců mateřinek rozhodlo vytvořit software, díky němuž je správa mateřské školy doslova hračkou.

Čím aplikace pomůže?

Informační systém pro mateřské školy poskytuje zejména majitelům soukromých vzdělávacích institucí možnost komplexní správy prakticky všech administrativních činností. Díky specializovaném softwaru nemusíte rodičům každou jednotlivou zprávu nebo upozornění zasílat jednotlivě emailem, protože nyní je můžete umístit na online nástěnku. Samozřejmostí je pak jednoduchý nástroj na výpočet školkovného, čímž je vám opět usnadněno obrovské množství práce. Výši školkovného navíc během několika kliknutí zašlete rodičům.

Není aplikace ilegální?

Prestiž je pro mnohé soukromé školky obrovsky důležitá, a proto jejich ředitelé či ředitelky podnikají maximální úsilí k jejímu zvýšení. Toho lze dosáhnout prostřednictvím aplikace pro školky, která v současnosti nemá na trhu se softwary konkurenci. Její tvůrci totiž disponují letitými praktickými zkušenostmi s fungováním mateřinek, díky čemuž vytvořili interaktivní a relativně jednoduchý nástroj plně v souladu s požadavky MŠMT na digitalizaci škol.

Vyžaduje systém školení?

Před pořízením specializovaného softwaru se navíc nemusíte bát ani uživatelské přívětivosti. Program včetně nástroje elektronická docházka není na ovládání nijak složitý a v případě jakýchkoliv problémů nebo nejasností se navíc můžete obrátit přímo na vývojáře. V ceně programu jsou školení, a to jak u vás v mateřské školce, tak v kancelářích tvůrců aplikace nebo prostřednictvím online schůzky. V případě akutního a neodkladného problémů se na vývojáře softwaru můžete obrátit telefonicky nebo emailem.

Pokud chcete, aby vaše mateřinka získala prestiž a popularitu, pak byste měli jednoznačně investovat do specializovaného programu usnadňujícího správu mateřských škol.

udalosti
ženy

Nejnovější články

Další články autora