udalosti

Kvalitní šicí stroje skladem

Už nějakou dobu hledáte „áčkovou“ sukni, ale přesně tu vaši vysněnou ne a ne najít? Možná vzpomínáte na to, jak jste před pár roky aktivně šila. Co tak si tyto zkušenosti oživit a vrátit se k šití jednodušších, ale také klidně složitějších kusů oblečení, oblečků pro panenky, kterými potěšíte své dcery a vnučky, anebo svršků pro pejsky, kterým je potřeba v zimě „druhá srst“. Vybírejte na NEJ šicí stroje, poradit vám umí také zkušení technici.

Proč NEJ šicí stroje

Spojení kvalitních, prověřených strojů a renomovaného prodejce – to jsou NEJ šicí stroje od značek Janome, Lada, Merrylock, Brother, Singer, Veronica, PFAFF, Bernina, Bobbin, Elna, Gritzner, Husqvarna nebo Juki. Jméno i kvalita těchto prodejců je prověřena časem, na jejich výkony se budete moci spolehnout. Kvalitní šicí stroje si zde vyberou jak úplní začátečníci v nízkém věku, tak opravdu zkušené švadleny.

Nakupovat je možné v online prostředí, které však nemusí být po chuti všem. Obzvláště pak jste-li naprostý začátečník a potřebujete spoustu rad a doporučení. V tom případě nás můžete navštívit v kamenné prodejně, kde vám poradí a vše vysvětlí naši pravidelně školení technici.

Dětské šicí stroje

Dětské šicí stroje nabízíme od značek Lucznik nebo Brother. Jejich obrovskou a nepopiratelnou výhodou je bezesporu kvalita a s šicími stroji z hračkářství je nespojuje takřka nic. Naše dětské šicí stroje šijí bez problému, je možné provádět s nimi kromě učení se dětí také občasné domácí opravy zkušenějšími šičkami. Nejmenší dětský šicí stroj je Lucznik Mini, není radno jej však podceňovat. Má klasické vyměnitelné patky, světlo a funguje jak na elektřinu, tak na baterie. Samozřejmostí je možnost dokoupení plastového chrániče na prsty, jeho dobrou vlastností jsou také 2 úrovně rychlosti pro zvýšení bezpečnosti dětí.

Vybírejte na NEJ šicí stroje.cz.

udalosti
ženy

Nejnovější články

Další články autora