udalosti

Potýkáte se s menopauzou? Vyzkoušejte doplněk stravy bohatý na vitaminy a minerály.

Menopauzou je označováno období v životě ženy, kdy nastává konec reprodukčně aktivního období. V jeho průběhu dochází ke kolísání hormonů, které se projevuje různě, většinou však mluvíme o projevech negativních. Díky tomu, že žijeme v pokrokové době, existují způsoby, jakými je možné hormony usměrňovat a toto náročné období snáze překlenout.

Příznaky menopauzy

Mezi příznaky menopauzy se řadí méně častá menstruace, která je více či méně intenzivní, než na co byla žena v produktivním věku zvyklá. Pociťuje návaly horka v průběhu dne i noci, kdy ji může provázet také nespavost. V tomto období je poměrně běžným jevem přibývání na váze, bolest hlavy a tím doprovázeny problémy s koncentrací a pamětí. Snižuje se libido, prsa ztrácí na objemu, vyskytuje se vaginální suchost a také mohou nastat problémy s vypadávajícími vlasy. Tyto příznaky jsou hromadně označovány jako hormonální nerovnováha a negativně se podepisují na vnímaní žen sebe samých. Ženský přechod se vyskytuje nejčastěji mezi 45. – 55. rokem života.

Další problémy, které může menopauza způsobovat

Pokud je řeč o menopauze, velmi často je skloňována také osteoporóza. V tomto období totiž může docházet k řídnutí kostí. Nezvyklé nejsou ani infekce močových cest, ke kterým jsou ženy náchylné, dále úzkosti a deprese.

Jak tělu pomoci

V porovnání s ne příliš vzdáleným minulým stoletím máme obrovskou výhodu v tom, že doba výrazně pokročila a jsou známy cesty, jak menopauzu snáze snést. Existují mnohé doplňky stravy s obsahem vitaminů, minerálů, bylinných extraktů a aminokyselin. Takovým výživovým doplňkem je Vellena, jejíž komplexní složení napomáhá doplňovat tělu potřebné aktivní látky.

Velena napomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání, pocitů smutku, deprese a výkyvů nálad. Díky obsaženému vápníku podporuje zdraví pohybového aparátu, vitaminy C a D3 podporují správnou funkci imunitního systému a tak dále.

Vellena je přírodní doplněk stravy, který řeší příčinu problému, nikoliv pouze důsledek. Po dobu dvou měsíců vsypte sáček do 100 ml vody a po dvou měsících pozorujte pozitivní účinky na svém těle. Dva měsíce nejsou příliš krátká doba, avšak přírodní řešení vyžadují čas. Tělo se vám následně odvděčí na mnohem delší dobu.

udalosti
ženy

Nejnovější články

Další články autora