udalosti

Potřebujete najít kvalitní školu v Brně? Nachází se u Lužáneckého parku

Pokud trochu znáte Brno, pak zřejmě víte, že Lužánecký park, velmi hezké a vyhledávané místo, se nachází hned u centra města. A právě u Lužáneckého parku najdete zavedenou, zkušenou a mezi rodiči i dětmi oblíbenou školku Beránek. Nachází se na adrese Antonína Slavíka 11. Každý měsíc zde mají pro děti připravené nové tematické programy a jednou z výhod školky je i výuka angličtiny zábavnou interaktivní formou.

Dostatečně dlouhá otevírací doba

Školka Beránek, která dětem zajišťuje kvalitní stravování, denně jsou podávány přesnídávky, obědy i odpolední svačinky, má otevřeno od 7 do 16.30 hodin. Sami si přitom můžete vybrat, zda bude vaše dítko docházet pravidelně denně, nebo jen ve vybrané dny, případně půjde o nepravidelnou docházku.

Péče o děti na prvním místě

Nabízené služby jsou vysoce nadstandardní, o děti se starají nejlepší pedagogové, je k nim přistupováno individuálně a empaticky. Vše se odehrává v hezkých prostorách s moderním vybavením.

U školky se nachází i soukromé jesle, kde dochází děti od 6 měsíců věku. Soukromá školka pak přijímá děti od 3 let věku, a pokud dítě docházelo nejdříve do jeslí Beránek, získá přednostní příjem do školky Beránek. Příjemné prostředí soukromé rodinné školky je podnětným pro rozvoj dětí. Je místem, kde se děti cítí spokojeně, bezpečně a šťastně.

Tato školka Brno vede děti k samostatnosti a odpovědnosti, děti se zde učí vzájemnému respektu, spolupráci a pomoci. Vzdělávání probíhá ve školce formou hry. Vedení soukromé miniškolky velmi dbá na výběr pedagogů, jejich vzdělání, praxi i další školení. Všichni pedagogové absolvují nejen odborná školení, ale také skolení první pomoci.

Zavítejte na webové stránky agentura-beranek.cz a podívejte se do fotogalerie školky i krátká videa, která vám představí některé aktivity dětí.

udalosti
ženy

Nejnovější články

Další články autora