udalosti

Podívejte se, jak mohou vypadat výrobky tesaře, kterého miluje jeho práce

Máte v rodině někoho, koho jeho práce tak říkajíc nadevše baví, a je to znát na elánu, snaze, inovacích, náboji, s nimiž tvoří a které také do výrobků vkládá? Anebo znáte v okolí někoho, kdo vyrábí precizní výrobky, které široko, daleko nenajdete? Pak vězte, že právě tohle můžete očekávat od pana Michala Štěpánka, který se zabývá zpracováním dřeva a výrobou nábytku z masivu. Pokud hledáte výrobky v jednoduchém pojetí, které jsou však velmi vkusné a nepřehlédnutelné, podívejte se na drevouje.cz.

Nábytek z masivu, dřevěná podlaha terasy i masivní schodiště

Aktuálně se pan Štěpánek primárně zabývá zpracováním kulatiny, fošen, trámů a podobně. Když mu ale čas dovolí, velmi rád vyrobí ze dřeva výrobek, který bude zákazníkům výborně sloužit desítky let a bude jim dělat potěšení, i co se vzhledu týče.

Pan Štěpánek přistupuje ke dřevu s úctou, láskou a pokorou a vše, co vyrábí, vyrábí nejlépe, jak umí. Na jeho webových stránkách drevouje.cz najdete fotogalerii, v níž si můžete prohlédnout výrobky, které vyrobil díky svým znalostem, zkušenostem, ale i šikovnosti, zručnosti, trpělivosti a píli. Jde např. o Dřev o uje lavičku, dubovou koupelnovou skříňku, masivní pergolu, schodiště a balkón nebo modřínovou terasu.

Krásné kousky můžete spatřit i na jeho Instagramu. Právě tady ale budete moci sledovat velmi zajímavou a netradiční podívanou, postupné dosahování cíle v jedinečném projektu, kterým je stavba Tiny House. Oč jde? Jednadvacetiletý pan Štěpánek si svépomocí staví svůj vlastní domek.

Moderní a přesto přírodní

Produkty z dílny DŘEVOUJE jdou s dobou, jsou vyrobeny precizně, ověřenými postupy. Tady se maká jak na výrobcích, tak na sobě, jak uvádí p. Štěpánek na svém webu.

Hledáte-li tesaře, který pro vás a vaši spokojenost udělá maximum, právě jste ho našli. Spojte se třeba odesláním formuláře s poptávkou na drevouje.cz. Uvidíte, že budete spokojeni.

udalosti
ženy

Nejnovější články

Další články autora