udalosti

Vysněná dovolená na Maledivách

Paní Marie pochází z malého středočeského města a celý život toužila po dovolené na exotickém místě. S manželem se rozhodovali jakou destinaci zvolí. Po mnoha úvahách a zhlédnutí videa z Malediv se rozhodla se že spolu s manželem Petrem poletí právě na Maledivy. Plánovali dovolenou několik měsíců dopředu a těšili na koupání v oceánu.

Po několikahodinovém letu konečně přistáli na Maledivách. Když vyšli z letiště, byli okouzleni krásnou modrou barvou moře, bílými plážemi a nádhernými palmami. Ubytovali se v luxusním resortu přímo na pláži. Z pokoje měli úžasný výhled na moře a každé ráno se probouzeli s pocitem, že jsou v ráji.

Během svého pobytu na Maledivách si užívali slunce, šnorchlování a koupání v krásném korálovém útesu. Navštívili i místní trhy a ochutnali tam tradiční maledivskou kuchyni. Prožili spoustu romantických chvil a užívali si jeden druhého.

Jednoho krásného dne se rozhodli že vyjedou na výlet po okolních ostrovech. Po hodině plavby dorazili k malému opuštěnému ostrovu, kde si užili soukromí a romantiku pod palmami. Kapitán lodě měl s sebou dron a natočil jim krásné videa. Důležité je dodržovat pravidla používání dronů.

Cestou na ostrov viděli i delfíny kteří jim poskakovali kolem lodě.

Celý pobyt na Maledivách byl pro Marii a Petra naprosto nezapomenutelný. Byli nadšeni z krásy tohoto místa a přísahali si, že se sem jednou vrátí. S plnými bateriemi se vrátili zpět do svého každodenního života, ale vzpomínky na tuto dovolenou je budou provázet celý život.

udalosti
ženy

Nejnovější články

Další články autora