udalosti

BERKEL – nářezový stroj nejen na Jamón, který vám bude sloužit desítky let

V tradičních restauracích, ale i v mnoha domácnostech, nachází dnes a denně uplatnění nářezový stroj na Jamón. K těm nejkvalitnějším, které můžete na trhu najít, patří bezesporu stroje od společnosti BERKEL. Díky integrované brusné jednotce a milimetrově přesnému regulátoru předem zaručují ostrý a precizní řez. Nerezová ocel tvoří všechny součásti, které přicházejí do kontaktu s uzeninou.

Nejvyšší kvalita nářezových strojů, to je jednoduše BERKEL, celosvětově uznávaný výrobce, jehož produkty můžete najít v restauracích stále fungující, i když už mají třeba 70 let. Nejvyšší kvalita, dokonalý design, vysoká životnost jsou zárukou vaší spokojenosti. Za kvalitu si sice připlatíte, ale na soustu let budete mít „vystaráno“.

Přímým dovozce strojů Berkel je edelikatesy.cz, kde také najdete proškolené servisní oddělení. V nabídce najdete manuální typy kráječů Berkel nebo elektrické modely.

Nechte se inspirovat

Podíváme-li se na elektrické kráječe Berkel, pro domácí použití by se vám mohl hodit Berkel Home Line 200, který můžete koupit za 14 599 Kč. Jedná se o menší kráječ v původním designu. Velikost krájecího kotouče je 200 mm. Čeká vás efektivní a rychlá práce s jamonem, ale také s masem nebo uzeninou. Lehce můžete proměňovat tloušťku řezu přesně podle vašeho aktuálního přání. Krytka čepele se dá snadno odejmout, aby se dal stroj lehce vyčistit. Komponenty, které přichází do kontaktu s masem, jsou vyrobeny z nerezové oceli.

Do restaurací můžete zvolit např. novinku Berkel kráječ Pro Line VS30. Jde o profesionální elektrický kráječ na šunku a salámky. Velikost krájecího kotouče je 300 mm. Kompaktní velikost, vysoká kvalita materiálů i hezký vintage vzhled jej předurčují k použití v restauracích, ale i v domácnostech, kde si uzeninu a maso často dopřáváte.

Více informací najdete na edelikatesy.cz.

udalosti
ženy

Nejnovější články

Další články autora