udalosti

Letošní trendy a tipy na značky

Již tu máme léto v plném proudu, ale z hlediska módních trendů není důležité, zda jste milovnicí zimy nebo léta, ale jestli jste již zaregistrovala nové módní trendy.

Trendy u kabelek

Letos je tu hned několik trendů, ze kterých si tu svoji nej kabelku vybere skutečně každá žena. Začít můžeme “nestárnoucími” řetízky, které budou i letos patřit mezi hity. V kurzu budou také tvz. bucket bag, které mají tvar jako kyblíček, a proto se jim někdy říká “kyblíkové” kabelky. Populární letos budou zejména ty z kůže a s kontrastními detaily.

Podíváme-li se na typy kabelek, dá se říct, že malé kabelky pofrčí. Mužským se sice těžko vysvětluje vhodnost a potřeba mini kabelky, do které se vejde sotva pár drobností, jenže ženy vědí, jak důležité je být sladěná do nejmenšího detailu.

Co se týče barev, lze očekávat oblibu v bílé barvě, a to ve všech jejích odstínech. Zároveň klasická černá a červená barvu bude hrát prim, a to minimálně u společenských a luxusních kousků.

Pokud hledáte inspiraci na stylové kabelky pro letošní rok, máme pro vás připravené fotky u jednotlivých značek.

Kabelky a značky aneb kvalita, styl a jedinečnost

Běžně se považuje, že Evropa je plná vyhlášených módních destinací, jako jsou Paříž, Londýn nebo Milán. Jakousi Meccou je spolu s Francií také Itálie, kde se dbá na prvotřídní kvalitu a jedinečný styl. Nejspíš dnes se to již nedá plošně říct o všech výrobcích, ale některé módní domy stále udržují svoji tradici zaměřenou na kvalitu, a nikoliv jen ekonomický zájem.

Cuoieria Fiorentina

Jednou ze značek, které si udržují svoji tradiční metodu výroby je Cuoieria Fiorentina, pro kterou je kvalita důležitá již od roku 1978. Od té doby udělala velký skok dopředu a v dnešní době se pyšní několika samostatnými liniemi výrobků. Podstatné rozdíly lze najít ve výběru kůže, a to kůží s potiskem, kde se nachází specifický toskánský vzor.

Florentské údolí Toskánska je z řemeslného hlediska svým způsobem velmi specifické. Tamní řemeslníci svou práci vykonávají celým srdcem a s notnou dávkou vášně, což se samozřejmě projevuje na samotných výrobcích. Výsledkem je výrobek, který budete mít na doživotí.

Zakladatel Cuoieria Fiorentina, Tizian Meini, se zabýval vývojem činění a zpracování kůže tradiční metodou, pomocí přírodních surovin, bez použití chemikálií. Tato metoda se používá dodnes a veškeré výrobky jsou precizně zpracované v tradiční rodinné dílně, kde se vše kontroluje a vyrábí ručně.

Cuoieria Fiorentina, to jsou jak dámské, tak pánské kabelky a zároveň i pásky, peněženky, pouzdra a další kožené produkty, které jsou realizovány v úžasném designu. Kolekce jsou rafinované, všestranné, mladé, ale přitom se opírají o tradiční řemeslnou výrobu.

Fiorelli

Další módní značka, kterou můžete najít v některé z módních destinací je Fiorelli, která si již před 30 let vydobyla své místo na módním trhu, a to nejen ve Velké Británii odkud pochází. V polovině 90’ let minulého století značka změnila kormidlo svého stylu a zaměřila se na mladší zákazníky, což přineslo velký úspěch po celém světě. Bohužel (a pro některé znalé bohudík) je stále v našich luzích a hájích méně známou značkou a pokud vyjdete s touto značkou ven do společnosti v ČR, nejspíš nepotkáte nikoho se stejným kouskem.

Fiorelli si zakládá na funkčnosti v kombinaci s prvotřídní elegancí. Vždyť také jejich návrháři se zaměřují na funkčnost kabelek a jejich mottem je: Kabelka – důležité vybavení do města. Funkčnost, styl a elegance jsou pak základním kamenem této filozofie. Kdo by pak nechtěl Fiorelli kabelky.

Prezentovat svoji značku na módní přehlídce je snem každého návrháře a Fiorelli se podařilo stát se pravidelným účastníkem hlavních módních přehlídek, a to jak na Paris Fashion Week či London Fashion Week což o sobě nemůže říct každá značka.

S. Fiorentino

Hledáte-li business kabelku, trendy tašku na prostě elegantní kousek domů, francouzská S. Fiorentino je výbornou volbou. Typickým rysem značky je spojení textilu s eko kůží, který je umocněn nadčasovým stylem, který doplňky a kabelky S. Fiorentino mají. Porovnejte sami:

Dámský outfit bez kabelky dnes již není možný. Kabelka je doplňkem, který podtrhuje každou módní kombinace, a ještě navíc je skvělou služebnicí, do které se schovají nezbytné věci a cennosti.

Mnoho kousků od této francouzské značky pojme notebook a velký diář a současně díky minimalistickým tvarům a elegantním vzorům udělají z každé ženy dámu.

Prostor i to je kabelka S.Fiorentino

Od této francouzské značky můžete vybírat trendy prostorné kabelky v minimalistickém provedení. Jistě si najdete “tu vaši” i z hlediska barvy, jelikož v nabídce je mnoho příjemných barev spolu s raženými vzory, které často připomínají umění pop art. Současně přijdou na své i zájemkyně o luxusního provedení.

Sečteno a podtrženo: Dámské kabelky S. Fiorentino se hodí jak na obchodní schůzky, tak na procházky a pochůzky po městě.

Potřebujete poradit s “fashion” a ještě by se hodilo “hodit se do gala” a být chic? Za zvážení stojí návštěva www.GalaFashion.cz

udalosti
ženy

Nejnovější články

Další články autora