udalosti

Soukromá školka a jesle v Brně, kde vyhoví Vašim potřebám

Žijete v Brně a hledáte školku, případně jesle, kde budete moci s klidnou hlavou předat před prací své dítko a odpoledne jej zase bez stresů vyzvednout? Takové i mnohé další služby nabízí soukromá školka a jesle Beránek. Nachází se nedaleko centra Brna s dobrou dostupností MHD a s parkováním přímo u budovy. S čím u nás můžete počítat, co se děti budou moci naučit a jak to bude s docházkou?

Co vše nabízíme Vám a dětem

Soukromá rodinná školka a jesle Beránek otevírají každý den v 7 hodin ráno, abyste mohli své děti pohodlně předat do rukou pedagogického personálu a stále měli dostatek času přepravit se do zaměstnání. V naší školce nebo jeslích není pevně stanoven čas, do kdy musíte děti přivézt. Pokud Vám vyhovuje pozdější hodina, není problém.

O děti se postaráme v průběhu celého dne. Do školky jsou přijímány děti od 3 let, do jeslí pak kojenci od 6 měsíců. Nabídneme jim pestrou a kvalitní stravu, aby byly plny energie a mohly si plně užívat mnoha kroužků, které nabízíme. Budou se moci vzdělávat v angličtině, vezmeme je lyžovat, plavat nebo hrát tenis. Ve školce se budou moci věnovat různým pohybovým nebo uměleckým aktivitám, přístup k nim bude individuální. Velkou výhodou naší školky je také možná návštěva Solné jeskyně, jejíž součástí je také herna. Každý měsíc program měníme a doplňujeme, učíme děti samostatnosti a také spolupráci. Často se naučí novým věcem, díky kterým se budou připravovat na život.

O děti se ve školce nebo v jeslích se postaráme do 16:30 odpoledne. Pokud bude Vaše dítko navštěvovat jesle, plynule může přejít do školky, kde bude přijato přednostně.

Docházka a školkovné

Docházka do školky není nijak striktní, můžete si sami vybrat, zda bude dítko ve školce celý týden, či jen jeden den. Stanovena je také hodinová sazba. Školkovné zahrnuje úrazové pojištění, pobyt v Solné jeskyni, a dokonce návštěvu divadla. Dále účast na kroužcích, Mikulášskou nadílku a organizaci dalších dní, které se k daným obdobím vztahují.

Pro zjištění dalších informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštívit náš web, těšíme se na Vás.

udalosti
ženy

Nejnovější články

Další články autora