udalosti

Vybavte svou koupelnu nábytkem z finecase.cz

Rekonstruujete koupelnu a hledáte nábytek, který by vyhovoval vašim představám a splňoval náročné požadavky? Na finecase.cz seženete vše, co do koupelny standardně patří, ale také mnohé další vychytávky, jako například bambusový držák na vanu, kam si budete moci odložit sklenku vína, oříšky a tablet, na kterém můžete sledovat oblíbený film a relaxovat po náročném dni. Co dalšího by se vám mohlo hodit?

Poliček není nikdy dost

V koupelně potřebujeme uložit spoustu krémů, parfémů a další kosmetiky, které má každá žena mnoho a potřebuje ji mít stále při ruce. Aby tyto předměty nebyly na očích a koupelna tak byla stále uklizená, bude potřeba spousta úložných prostor. Ty mohou tvořit jak nástěnné skříňky, tak i koupelnová zrcadla a jiné koupelnové skříňky.

Odkládací plochu dobře využijete také ve sprše, kde dobře poslouží rohová koupelnová police. Pro její pevné ukotvení není nutné vrtat do kachliček, protože je vybavena pružinou, pomocí které je možné pevné ukotvení mezi podlahou a stropem. Poličky jsou z extra silného plastu a umožňují vysoké zatížení.

Prostor pro čisté osušky i špinavé prádlo

Pokud jste doposud dostatek úložných prostor v koupelně neměli, jistě znáte ten nepříjemný pocit po koupeli, kdy zjistíte, že vaše v koupelně není. Úložná skříňka však může skvěle posloužit jako prostor pro skladování čistých ručníků a osušek, kde budete moci vždy jednoduše sáhnout.

Pro skladování špinavého prádla si můžete pořídit koš na prádlo s jednou, dvěma nebo dokonce třemi přihrádkami, kde je možné prádlo rovnou rozdělovat na bílé, barevné a tmavé.

Neváhejte a nakupujte nábytek do koupelny, ale také ostatních místností, na finecase.cz. Nábytek je kvalitní, přesto však cenově dobře dostupný a umožní vám vybavit domácnost přesně podle vašich představ.

udalosti
ženy

Nejnovější články

Další články autora